Vivi Pic

Webové stránky

Vytváříme efektní webové stránky na zakázku. Originální a funkční weby v moderním stylu s širokou funkcionalitou a jednoduchou správou.  I profesionální řešení může být jednoduché a stylové.

Nabízíme tvorbu webových projektů všech rozsahů. E-shopy, více stránkové projekty, sítě webů, prezentace produktů, či jednostránkové prezentace.
Funkce našich webů zahrnují mimo jiné: vícejazyčnou podporu, systém rozesílání newsletterů, export a import XML či jiných strojových dat, integrace sociálních sítí, komunitní nástroje, komentáře, hodnocení, vlastní typy obsahu, slidery, animace a spoustu dalších možností…

ViviPress

Lehce spravujte svůj obsah skrze ViviPress, originální redakční systém. Správu obsahu můžete přenechat i nám. Co je to ViviPress?

Mobilní a responsivní web

Neúčtujeme si extra poplatky za optimalizace pro mobilní zařízení.

SEO

SEO, neboli Search Engine Optimalisation, česky optimalizace pro vyhledávací služby, je soubor pravidel, která při jejich splnění činí Vaši stránku věrohodnější a potenciálně zajímavější pro případné návštěvníky a díky tomu Váš web vyhledávače řadí na atraktivnější pozice ve výsledcích vyhledávání. Tyto pravidla mimo jiné zahrnují kvalitu technického řešení, kvalitu struktury obsahu, kvalitu samotného obsahu, či nově i uživatelskou přívětivost, jako například dostupnost kvalitní verze pro mobilní zařízení, nebo zabezpečené spojení.

V rámci ceny za tvorbu webu automaticky dostáváte ty nejdůležitější části SEO. Tím je kvalitní technické řešení, optimalizace dat, optimalizace rychlosti webu, uživatelsky přívětivý a dobře struktovaný web, komunikující šifrovaným protokolem. Zbývá  kvalitní obsah. Ten Vám napíší naši copywriteři, nebo ho dodáte Vy. Další budování rozsahu Vašeho webu v rámci internetu společně probereme na základě analýz a navrhneme přínosná řešení.

Méně povinností

Neřešte celý řetězec schovaný za procesem zprovoznění webu. Analyzovat konkurenci na internetu, registrovat domény, vyjednávat hosting, zadávat grafické ztvárnění, zadávat programování a následnou optimalizaci webu. Veškeré povinnosti týkající se vytvoření webu přebereme za Vás a Vy se budete věnovat pouze usměrňování a schvalování našich návrhů k dosažení Vašich představ. Hosting u nás znamená vynikající dostupnost, rychlost a snadné řešení případných problémů.

Síť webů

Máte zálusk na vytvoření celé sítě webů? Ať z důvodu SEO, či různorodého obsahu? Jsme schopni jednotlivé projekty sloučit i propojit. Všechny weby následně můžete spravovat z jednoho administračního rozhraní.

E-commerce, aneb profesionální eshop na míru

Kvalitní pěkný eshop nabízíme s širokou funkcionalitou na profesionální úrovni. Od produktů s variantami, přes platební brány, automatizovaného výpočtu dopravného, či importy zboží. Při práci s ViviPress e-shopem nebudete konstantně na telefonu s pomalou technickou podporou. Systém eshopu ViviPress je intuitivní a bezpečný.