Webové stránky

Vytváříme efektivní webové stránky na zakázku. Originální a funkční weby v moderním minimalistickém stylu s širokou funkcionalitou a jednoduchou správou.  I profesionální řešení může být jednoduché a stylové.

Nabídka rozsahu webových stránek

Nabízíme tvorbu webových projektů všech rozsahů. E-shopy, více stránkové projekty, sítě webových projektů, prezentace produktů, microsite či jednostránkové prezentace. Naše weby umí vícejazyčnou podporu, newslettery, export a import XML či jiných strojových dat, propojení se sociálními sítěmi, metadata, diskuzní fóra, komentáře, hodnocení, vlastní typy obsahu, slidery, registraci uživatelů a nesmírné množství dalších možností…

ViviPress

Lehce spravujte svůj obsah skrze ViviPress, originální redakční systém, který zvládne obsluhovat opravdu každý. Nechcete se o web starat? Nechte to na nás. Co je to ViviPress?

Unikátní grafické ztvárnění

Vytvoříme web podle Vašich představ, anebo lepší. Naši grafici mají letité zkušenosti a znají minulé, současné a troufáme si říci i budoucí trendy. Weby od nás nejsou průměrné, Bootstrap je pro nás tabu, stejně tak konkurencí oblíbená taktika: splácání částí jiných webů na internetu.

Mobilní a responsivní web

Neúčtujeme si nesmyslně navíc za optimalizaci pro mobilní zařízení. Víme, že v dnešním světě je takový web nezbytný, ať se zaměřujete na jakoukoliv cílovou skupinu, proto, ať už požadujete web o jakkoliv velkém rozsahu, s mobilní verzí můžete počítat bez navýšení domluvené ceny.

SEO

Ano, umíme SEO, neboli optimalizaci pro vyhledávače. I proto weby od nás fungují mnohem efektivněji než weby konkurence. Co SEO obnáší?