Redakční systém ViviPress

Naše služby

Administračnímu prostředí ke správě obsahu provozovatele webových stránek se říká redakční systém. V jeho rozhraní můžete vytvářet a upravovat jakýkoliv obsah na stránkách v jednoduchém prostředí, bez znalosti programování.

Takových redakčních systému je na světě mnoho. Některé společnosti si redakční systém tvoří sami, někteří je přeprodávají, někteří využívají open-source řešení (open-source je forma tvorby software, při které program vyvíjen a nabízen zdarma všem).

Ale všechna řešení mají své výhody a nevýhody, a každý je musí řešit po svém. Po létech zkušeností jsme zvolili nejschůdnější a nejlepší cestu – vzali jsme nejlepší open-source redakční systém a na něj vytvořili vlastní nástavbu, ViviPress, která je slučitelná s jakoukoliv budoucí aktualizací redakčního systému přinášející větší bezpečnost a nové funkce. Tím jsme získali flexibilitu vlastního systému, a zároveň ušetřili nesmírné prostředky nutné pro vývoj a modernizaci obecného jádra takového systému. To nám umožňuje se plně soustředit na tvorbu Vašich webů a zajímavých unikátních funkcí.

ViviPress bude vždy aktuální, v souladu s nejnovějšími webovými standardy a zároveň jednoduchý na správu. V ceně webových stránek je zahrnuta licence opravňující užívat ViviPress v plném rozsahu správy Vašeho webu.

Méně povinností

Nechcete řešit celý řetězec schovaný za procesem zprovoznění webu? Analyzovat konkurenci na internetu, registrovat domény, vyjednávat hosting, zadávat grafické ztvárnění, zadávat programování a následnou optimalizaci webu. Nechte to na nás, veškeré povinnosti týkající se vytvoření webu přebereme za Vás a Vy se budete věnovat pouze usměrňování a schvalování našich návrhů k dosažení Vašich představ. Hostování u nás zároveň znamená vynikající dostupnost, rychlost a snadné řešení případných problémů.

Síť webů

Máte zálusk na vytvoření celé sítě webů? Ať z důvodu SEO, či různorodého obsahu? Zajímá Vás zda jsme schopni jednotlivé projekty sloučit, propojit, nebo nabídnout finanční úsporu při tvorbě takové sítě webů? Určitě ano! Kontaktujte nás a Vaši představu si ujasníme a ztvárníme.

Pokročilé strukturování obsahu a sociální sítě

Máte obsah zahrnující strukturovaná data a chcete jich patřičně využít ve vyhledávačích, ale dosud jste neshledali tvůrce webů, kteří by vůbec věděli o čem je řeč, nebo se v problematice dostatečně neorientují (ano, bohužel jich není málo). My Váš obsah a Vaše data analyzujeme a kód webu přizpůsobíme přesně podle nich, aby je dokázaly využít vyhledávače pro zobrazení pokročilých výsledků hledání, či jakékoliv aplikace využívající strukturovaná data.

Integrace sociálních sítí do našich webů je hluboce zakořeněna (ale samozřejmě není vyžadována!) a jakákoliv práce s nimi v rámci Vivi Pic webů bude pro Vás velmi jednoduchá. Přidat tlačítko ke sdílení na sociálních sítích, automatické publikování novinek na sociální sítě, zobrazení widgetů sociálních sítí, vše bez znalosti programování a jako mávnutí proutkem.

E-commerce řešení, aneb profesionální eshop na míru

Kvalitní pěkný eshop nabízíme s širokou funkcionalitou na profesionální úrovni. Od produktů s variantami, přes platební brány, automatizovaného výpočtu dopravného, či importy zboží. Při práci s ViviPress e-shopem nebudete konstantně na telefonu s pomalou technickou podporou. Systém eshopu ViviPress je intuitivní a bezpečný.